آراد لواشک
خانه / ترشک / خرید آنلاین ترشک و لواشک با کیفیت

خرید آنلاین ترشک و لواشک با کیفیت

خرید آنلاین ترشک و لواشک برای شما عزیزان ارائه می شود تا بتوانید از خدمات بهتر و سریعتری بهره مند شوید. این روش های جدید خرید و فروش به شما این اجازه را می دهد تا جزئیات محصولات را به خوبی بررسی نموده و بعد برای خرید اقدام فرمایید. انواع ترشک و لواشک و آلوچه فرآوری شده با کیفیت عالی به صورت عمده و در بسته بندی متنوع و فله و کیلویی در اختیار شما قرار می گیرد.

خرید آنلاین ترشک و لواشک

چرا با شنیدن اسم ترشک و لواشک آب دهان راه می افتد؟

این اصطلاحی که گفته می شود آب دهانم راه افتاد بیشتر به خوراکی های ترش و خوشمزه ای مثل آلوچه، ترشک و یا لواشک شتیده می شود و جالب است بدانید که این امر یک دلیل کاملا علمی دارد. در دستگاه عصبی انسان سیستمی به نام لیمبیک وجود دارد که مربوط به احساس لذت، خاطرات تلخ و شیرین می باشد. این بخش در مورد خوراکی ها نیز عکس العمل نشان می دهد.

زمانی که فرد ۱ بار مزه ترش ترشک و لواشک یا آلوچه را حس کرده باشد وقتی چشمش به آنها بیفتد و یا اسمی از آنها بشنود این سیستم شروع به یادآوری حس اولین بار می کند و اینگونه است که بزاق دهان ترشح می شود و اصطلاحا می گویند آب دهانم راه افتاد. جالب است بدانید که اگر فرد حتی ۱ بار مزه ترشک یا لواشک را نچشیده باشد، این حس برای او تکرار نمی شود و بزلق دهان ترشح نمی شود.

خرید آنلاین ترشک و لواشک

خرید آنلاین ترشک و لواشک با کیفیت

محصولات زیر را می توانید در سبد کالای ما ببینید:

  • ترشک : انار، زرشک، گیلاس، آلبالو، زردآلو و آناناس
  • لواشک کیلویی : آناناس، زرشک، انار، تمشک، هلو، زردآلو و کیوی
  • لواشک بسته بندی : چوبی، پذیرایی، عروسکی، تافی ترش، پستونکی
خرید آنلاین ترشک و لواشک های موجود در ۲ نوع از کیفیت و قیمت که متناسب با بازار شما باشند، انجام می شود.

منبع : بازار لواشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه خوافی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت روز ترشک ارگانیک ۹۸

ما می توانیم با جستجو در فروشگاه های اینترنتی معتبر که انواع لواشک و ترشک را عرضه میکنند لیست قیمت روز ترشک ارگانیک ۹۸ را مشاهده کنیم. قیمت روز ترشک 98 بر اساس

آراد لواشک