لواشک
خانه / ترشک / فروش مستقیم ترشک انار فله ای از کارخانه

فروش مستقیم ترشک انار فله ای از کارخانه

ترشک انار فله ای یکی از انواع ترشکی است که در کارخانه تولید می شود و می توان آن را در کنار محصولات دیگر از کارخانه به صورت مستقیم خریداری کرد. انواع ترشک ها و رب های فله ای که در کارخانه به تولید می رسند، کاملا زیر نظر متخصصین تهیه می شوند و از مجوز بهداشت نیز برخوردار می باشند.

ترشک انار فله ای

ترشک انار فله ای

انار میوه ای است که فرآورده های زیادی از آن به تهیه می رسد. یکی از این محصولات، ترشک انار است که بسیار لذیذ و خوشمزه است. این محصول را به عنوان تنقلات، چاشنی غذایی و همراه با دسرجات می توان استفاده کرد و از طعم و خواص بی نظیر آن بهره مند گردید.

هر ترشک میوه ای شامل 30 درصد شربت میوه و 70 درصد میوه است. به همین دلیل بسیاری از افراد ترشک را به خاطر آبدار بودنش دوست دارند.

ترشک انار فله ای

ترشک به دو صورت فله ای و بسته بندی تولید می شود. انواع ترشک های بسته بندی در چندین طعم متفاوت در بسته بندی های کوچک و بزرگ تولید می شوند. محصولات بسته بندی می توانند در انواع وکیوم (استندی)، کریستالی (ظرفی) و لیوانی به تولید برسند. انواع ترشک های فله نیز در در انواع طعم های متعدد زیر تولید می شوند و در پت های بزرگ 13 کیلویی به فروش می رسند.

 1. ترشک آلوچه جنگلی فله ای
 2. ترشک بیست میوه استوایی
 3. ترشک هفت میوه
 4. ترشک زرشک فله ای
 5. ترشک آلو سیاه فله ای
 6. ترشک آلو سیاه ویژه فله ای
 7. ترشک زردآلو قرمز فله ای
 8. ترشک زردآلو زرد فله ای
 9. ترشک آلو زرد فله ای
 10. ترشک آلو قرمز فله ای
 11. ترشک انجیر فله ای
 12. ترشک آلبالو فله ای
 13. ترشک گیلاس فله ای
 14. ترشک پرتقال فله ای
 15. ترشک هلو فله ای
 16. ترشک زرشک و آلوچه جنگلی فله ای
بر روی هر یک از ظروف این محصولات فله ای فوق العاده، اطلاعاتی نظیر سیب سلامت، وزن خالص، پروانه تولید، تاریخ های تولید و انقضا درج شده است تا خریداران عزیز بتوانند با اطمینان کامل این محصولات را خریداری نمایند.

ترشک انار فله ای

فروش مستقیم ترشک انار فله ای از کارخانه

مشتریان و خریداران عمده انواع ترشک فله ای و بسته بندی، انواع لواشک فله ای و بسته بندی و انواع رب میوه ای می توانند جهت خرید این محصولات از کارخانه به صورت مستقیم اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فروش ترشک فله

فروش ترشک فله به صورت عمده

فروش ترشک فله از بهترین و معتبر ترین کارخانه های تولید کننده انجام می پذیرد. …