لواشک
خانه / لواشک کیلویی / خرید کلی لواشک کیلویی ورقه ای از کارخانه

خرید کلی لواشک کیلویی ورقه ای از کارخانه

خرید کلی لواشک کیلویی ورقه ای در طعم های بسیار متنوع از بهترین کارخانه های فعال و معتبر در ایران صورت می پذیرد. لواشک کیلویی ورقه ای یکی از انواع شناخته شده و پر فروش لواشک است که دارای طعم های بسیار گوناگونی می باشد. از این رو بسیاری از خریداران آن را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید کننده آن تهیه می کنند و با عرضه و فروش آن در بازار به سود مناسبی دست می یابند.

لواشک کیلویی ورقه ای

انواع لواشک کیلویی ورقه ای

لواشک کیلویی یا ورقه ای از زمان های دور در ایران به صورت خانگی تولید می شود. همانطور که می دانید ایران از آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز جهت رویش انواع میوه ها با طعم های متفاوت و بی نظیر برخوردار است. از این رو تهیه انواع لواشک از میوه های متنوع صورت خواهد گرفت و طعم های گوناگونی را در مزه های ملس، شیرین و ترش شامل خواهد شد.

لواشک کیلویی ورقه ای

امروزه این محصول در کارخانه با دستگاه های مخصوص و مناسب این کار، به تولید می رسد. در کارخانه، محصول پس از تولید در قسمت های مخصوص نگهداری می شود تا به مرحله روکش و بسته بندی برسد. تا رسیدن به مرحله بسته بندی از مجاورت محصول با هرگونه آلودگی محیطی و هوا جلوگیری به عمل می آید تا در نهایت محصولی سالم و بهداشتی آماده عرضه به بازار باشد.

لواشک کیلویی ورقه ای

لواشک هایی که به صورت کیلویی ورقه ای به تولید می رسند از دو طرف با لایه های سلفونی و شفاف پرس می شوند.

طعم های لواشک کیلویی ورقه ای

 1. لواشک کیوی
 2. لواشک زردآلو
 3. لواشک انار
 4. لواشک ترکیب زردآلو و انار
 5. لواشک میوه های استوایی
 6. لواشک سیب
 7. لواشک انبه
 8. لواشک آلبالو
 9. لواشک آلو
 10. لواشک لیمو عمانی
 11. لواشک پرتقال
 12. لواشک گوجه سبز
 13. لواشک زغال اخته
 14. لواشک زرشک
 15. لواشک شاه توت
لواشک های ورقه ای در طعم های بالا به صورت پالپ دار با وزنی حدود دو کیلوگرم به تولید می رسند .

لواشک کیلویی ورقه ای

لواشک های بدون پالپ و ساده دارای 4 طعم زردآلو، کیوی، پرتقال و آلبالو می باشند که از آنها در تهیه انواع لواشک های طرح دار استفاده می شود.

دلیل استفاده از لواشک های ساده برش آسان و شکل گیری راحت آن ها می باشد. جنس لواشک های ساده نه زیاد خمیری است و نه زیاد خشک. به همین دلیل بسیار مناسب برای انواع طرح ها می باشد.

لواشک کیلویی ورقه ای

خرید کلی لواشک کیلویی ورقه ای از کارخانه

انواع لواشک کیلویی ورقه ای در طعم های بالا را می توان به صورت عمده از کارخانه خریداری کرد. خرید کلی لواشک های کیلویی در کارتن های 20 کیلوگرمی که حاوی 10 عدد از لواشک های ورقه ای است صورت می گیرد. این محصولات دارای مجوز بهداشت هستند و خریداران می توانند با اطمینان کامل محصول مورد نظر خود را در حجم دلخواه خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

عرضه کلی لواشک و ترشک

عرضه کلی لواشک و ترشک کیلویی در ایران

عرضه کلی لواشک و ترشک کیلویی از کارخانه های معتبر در ایران صورت می گیرد. …